Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
04.07.2011 00:00

Ustalenie wartości początkowej budynku na potrzeby amortyzacji

Pytanie: Jak według przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych ustalić wartość początkową budynku na potrzeby amortyzacji?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jak według przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych ustalić wartość początkową budynku na potrzeby amortyzacji?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 16g updop za wartość początkową środków trwałych w przypadku ich odpłatnego nabycia uważa się cenę ich nabycia....

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz