Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
22.03.2011 00:00

Udzielenie osobie fizycznej upoważnienia do zastępowania podatnika w trakcie kontroli podatkowej

Pytanie: Czy jest możliwe udzielenie osobie fizycznej upoważnienia do zastępowania podatnika w trakcie kontroli podatkowej? Jeśli tak, to jakie warunki muszą być spełnione?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy jest możliwe udzielenie osobie fizycznej upoważnienia do zastępowania podatnika w trakcie kontroli podatkowej? Jeśli tak, to jakie warunki muszą być spełnione?

Odpowiedź: Z treści art. 281a ustawy Ordynacja podatkowa wynika możliwość udzielenia osobie fizycznej upoważnienia do zastępowania podatnika w trakcie...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz