Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
03.10.2007 00:00

Szkolenie dla kontrahentów kosztem

Pytanie: Zorganizowaliśmy szkolenie dla kontrahentów, ponieśliśmy koszty związane z usługą hotelową i gastronomiczną. Czy koszty te będą stanowiły dla nas koszty uzyskania przychodu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Zorganizowaliśmy szkolenie dla kontrahentów, ponieśliśmy koszty związane z usługą hotelową i gastronomiczną. Czy koszty te będą stanowiły dla nas koszty uzyskania przychodu?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 23 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, w brzmieniu obowiązującym od 1 stycznia 2007 r., nie uważa się za koszty uzyskania...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz