Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
28.02.2007 00:00

Stawka VAT dla usług cateringowych

Pytanie: Firma świadczy usługi cateringowe, sklasyfikowane w grupie PKWiU 55.52.13. Catering dla ekipy filmowej składa się z posiłków, napojów gazowanych, niegazowanych, owoców, słodyczy, wina do...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Firma świadczy usługi cateringowe, sklasyfikowane w grupie PKWiU 55.52.13. Catering dla ekipy filmowej składa się z posiłków, napojów gazowanych, niegazowanych, owoców, słodyczy, wina do obiadu, kawy, herbaty. Jaką stawką podatku VAT należy opodatkować ww. usługę?

Odpowiedź: Kwestię dostarczania posiłków dla odbiorców zewnętrznych (cateringu) reguluje przepis § 40 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 r. w...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz