Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
04.07.2011 00:00

Sposób rozliczania podatku na podstawie zasad ogólnych

Pytanie: W jaki sposób należy rozliczyć się z przychodów osiąganych z tytułu najmu, jeśli wybrano ogólne zasady rozliczania podatku z Urzędem Skarbowym?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jaki sposób należy rozliczyć się z przychodów osiąganych z tytułu najmu, jeśli wybrano ogólne zasady rozliczania podatku z Urzędem Skarbowym?

Odpowiedź: Podstawą rozliczania przychodów z tytułu najmu bądź dzierżawy będzie przepis art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych....

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz