Notowania

prawo podatkowe
05.03.2012 00:00

Rozliczenie straty powstałej w przypadku zbycia papierów wartościowych

Pytanie: Czy jest możliwe rozliczenie straty powstałej w przypadku zbycia papierów wartościowych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy jest możliwe rozliczenie straty powstałej w przypadku zbycia papierów wartościowych?

Odpowiedź: W świetle zasady wyrażonej w art. 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, jeżeli koszty uzyskania przychodów związane ze zbyciem papierów...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz