Notowania

prawo podatkowe
18.02.2011 00:00

Pojęcie dochodu z odpłatnego zbycia rzeczy, jeżeli przychód ze sprzedaży nie stanowi przychodu z działalności gospodarczej

Pytanie: W jaki sposób ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych, definiuje pojęcie dochodu z odpłatnego zbycia rzeczy, jeżeli przychód ze sprzedaży nie stanowi przychodu z działalności...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jaki sposób ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych, definiuje pojęcie dochodu z odpłatnego zbycia rzeczy, jeżeli przychód ze sprzedaży nie stanowi przychodu z działalności gospodarczej?

Odpowiedź: Dochodem z odpłatnego zbycia rzeczy określonych w art. 10 ust. 1 pkt 8 lit. d) , jeżeli przychód ze sprzedaży nie stanowi przychodu z działalności...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz