Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
16.06.2007 00:00

Podatek VAT a korepetycje

Pytanie: Chcemy założyć spółkę jawną, która będzie prowdzić działalność polegającą na udzielaniu pomocy w nauce (korepetycje). Czy taka działalność podlega opodatkowaniu podatkiem VAT?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Chcemy założyć spółkę jawną, która będzie prowdzić działalność polegającą na udzielaniu pomocy w nauce (korepetycje). Czy taka działalność podlega opodatkowaniu podatkiem VAT?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt. 1 ustawy o podatku od towarów i usług, zwalnia się od podatku usługi wymienione w załączniku nr 4 do ustawy.
Wykaz usług zwolnionych...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz