Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
04.09.2007 00:00

Podatek dochodowy oddelegowanego pracownika

Pytanie: Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce. Pracownik został oddelegowany do pracy we Francji od marca 2007 r. do grudnia 2007 r. We wrześniu mija 183 dni oddelegowania. Czy mogę do grudnia 2007 r....

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce. Pracownik został oddelegowany do pracy we Francji od marca 2007 r. do grudnia 2007 r. We wrześniu mija 183 dni oddelegowania. Czy mogę do grudnia 2007 r. potrącać pracownikowi podatek i oprowadzać do Urzędu Skarbowego w Polsce, czy do Francji?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 15 ust. 1 Umowy między Rządem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej a Rządem Republiki Francuskiej w sprawie zapobieżenia podwójnemu opodatkowaniu...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz