Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
08.06.2008 00:00

Organizacja konferencji na terenie Szwecji

Pytanie: Spółka polska organizuje konferencję na terenie Szwecji. Uczestnikami będą firmy z Polski, jak i z innych krajów unijnych oraz z krajów trzecich. Gdzie należy opodatkować tego typu usługę?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Spółka polska organizuje konferencję na terenie Szwecji. Uczestnikami będą firmy z Polski, jak i z innych krajów unijnych oraz z krajów trzecich. Gdzie należy opodatkować tego typu usługę?

Odpowiedź: Zgodnie z ogólną zasadą wyrażoną w art. 27 ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), w przypadku świadczenia usług miejscem świadczenia jest miejsce,...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz