Notowania

prawo podatkowe
07.01.2012 00:00

Opodatkowanie zawartej umowy pożyczki

Pytanie: Czy zawarcie umowy pożyczki podlega opodatkowaniu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy zawarcie umowy pożyczki podlega opodatkowaniu?

Odpowiedź: Co do zasady umowa pożyczki podlega opodatkowaniu podatkiem od czynności cywilnoprawnych (art. 1 ustawy o PCC). Podstawę opodatkowania w przypadku umowy...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz