Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
05.10.2011 00:00

Opodatkowanie wynikające z ustawy o podatku od spadków i darowizn

Pytanie: Kiedy ma miejsce opodatkowanie, wynikające z ustawy o podatku od spadków i darowizn?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Kiedy ma miejsce opodatkowanie, wynikające z ustawy o podatku od spadków i darowizn?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 1 ust. 1 pkt 1 ustawy o podatku od spadków i darowizn, podatkowi od spadków i darowizn podlega nabycie przez osoby fizyczne własności...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz