Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
04.02.2007 00:00

Miejsce świadczenia usług reklamowych

Pytanie: Spółka z Francji zamówiła w naszej firmie wykonanie konstrukcji reklamowej i jej montaż na terytorium Polski. Czy usługi te można uznać za usługi reklamowe i opodatkować w kraju siedziby...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Spółka z Francji zamówiła w naszej firmie wykonanie konstrukcji reklamowej i jej montaż na terytorium Polski. Czy usługi te można uznać za usługi reklamowe i opodatkować w kraju siedziby usługodawcy?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 27 ust. 3 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), w przypadku gdy usługi, o których mowa w ust. 4 (m.in. usługi reklamy), są świadczone...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz