Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
19.11.2007 00:00

Kurs euro na fakturze

Pytanie: Wykonujemy usługi transportowe na rzecz firmy z UE. Wystawiamy faktury uproszczone w walucie obcej euro. Jaki zastosować kurs euro ogłoszony przez NBP? Dlaczego nie kurs euro art. 22 ustawy o...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Wykonujemy usługi transportowe na rzecz firmy z UE. Wystawiamy faktury uproszczone w walucie obcej euro. Jaki zastosować kurs euro ogłoszony przez NBP? Dlaczego nie kurs euro art. 22 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, jeżeli ma ten przychód wpływ na podatek dochodowy tylko i wyłącznie?

Odpowiedź: Zgodnie z § 37 ust. 1-3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz