Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
10.01.2007 00:00

Kurs dla obliczenia przychodu

Pytanie: Przedsiębiorca sprzedaje towar za granicę. Z jakiego dnia kurs należy zastosować w celu obliczenia przychodu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Przedsiębiorca sprzedaje towar za granicę. Z jakiego dnia kurs należy zastosować w celu obliczenia przychodu?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 14 ust. 1a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, przychody w walutach obcych przelicza się na złote według kursu średniego ogłaszanego...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz