Notowania

prawo podatkowe
11.02.2011 00:00

Koszty związane z kradzieżą samochodu służbowego

Pytanie: Czy koszty związane z kradzieżą samochodu mogą zostać uznane za koszty uzyskania przychodów w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy koszty związane z kradzieżą samochodu mogą zostać uznane za koszty uzyskania przychodów w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 5 o podatku dochodowym od osób fizycznych nie uważa się za koszty uzyskania przychodów strat w środkach trwałych...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz