Notowania

prawo podatkowe
13.06.2009 00:00

Koszty uzyskania przychodów

Pytanie: W trakcie promocji wyrobów alkoholowych zatrudniamy na umowę o dzieło /1 dzień/ różnych wykonawców /gitarzysta, pianista itp./, którzy grają tzw. "do kotleta". Czy powinnyśmy stosować koszty...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W trakcie promocji wyrobów alkoholowych zatrudniamy na umowę o dzieło /1 dzień/ różnych wykonawców /gitarzysta, pianista itp./, którzy grają tzw. "do kotleta". Czy powinnyśmy stosować koszty uzyskania w wysokości 50%?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 22 ust. 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych koszty uzyskania niektórych przychodów określa się: 1) z tytułu zapłaty twórcy za...

Tagi: prawo podatkowe, porady, porady prawne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz