Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
15.03.2009 00:00

Kasa fiskalna

Pytanie: Prowadzę działalność usługową skierowaną do firm i osób fizycznych. Po przekroczeniu jakiej kwoty sprzedaży niezafakturowanej (paragonowej) będę musiał zamontować kasę fiskalną?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Prowadzę działalność usługową skierowaną do firm i osób fizycznych. Po przekroczeniu jakiej kwoty sprzedaży niezafakturowanej (paragonowej) będę musiał zamontować kasę fiskalną?

Odpowiedź: Zgodnie z § 3 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 grudnia 2008 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu...

Tagi: prawo podatkowe, porady, porady prawne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz