Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
08.10.2007 00:00

Inwestycja w obcym środku trwałym a VAT

Pytanie: Najemca zrealizował inwestycję w obcym środku trwałym. Zgodnie z umową, obciąża wynajmującego - co miesiąc - częścią kwoty za poniesione nakłady inwestycyjne. Inwestycja dotyczy lokalu. Czy...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Najemca zrealizował inwestycję w obcym środku trwałym. Zgodnie z umową, obciąża wynajmującego - co miesiąc - częścią kwoty za poniesione nakłady inwestycyjne. Inwestycja dotyczy lokalu. Czy czynność ta podlega opodatkowaniu podatkiem VAT?

Odpowiedź: Na podstawie art. 5 ust. 1 pkt 1 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT) opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług podlega odpłatna dostawa towarów i odpłatne...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz