Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
21.11.2007 00:00

Iluminacja świetlna w KŚT

Pytanie: Firma nasza zakupiła iluminację świetlną budynku wraz z montażem. Jak zaliczyć iluminację do środków trwałych? Czy jest ona zwiększeniem wartości budynku, czy też osobną pozycją na środkach...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Firma nasza zakupiła iluminację świetlną budynku wraz z montażem. Jak zaliczyć iluminację do środków trwałych? Czy jest ona zwiększeniem wartości budynku, czy też osobną pozycją na środkach trwałych? Jeśli jest osobną pozycją, do której grupy środków należy ją zaliczyć?

Odpowiedź:
Jak stanowi art. 16g ust. 13 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, jeżeli środki trwałe uległy ulepszeniu w wyniku przebudowy, rozbudowy, rekonstrukcji,...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz