Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
13.04.2011 00:00

Czy szkoły są zwolnione z podatku dochodowego od osób prawnych

Pytanie: Czy dochody szkoły są zwolnione z podatku dochodowego od osób prawnych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy dochody szkoły są zwolnione z podatku dochodowego od osób prawnych?

Odpowiedź: Na mocy obowiązującego od 1 stycznia 2007 r. art. 17 ust. 1 pkt 45 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, wolne od podatku dochodowego są dochody...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz