Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
01.07.2011 00:00

Brak opodatkowania przychodu ze sprzedaży nieruchomości

Pytanie: W jakich przypadkach przychód uzyskany ze sprzedaży nieruchomości nie podlega opodatkowaniu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jakich przypadkach przychód uzyskany ze sprzedaży nieruchomości nie podlega opodatkowaniu?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 32 lit. a) ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, w brzmieniu obowiązującym do 31 grudnia 2006 r., wolne...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz