Notowania

porady
07.10.2008 00:00

Eksmisja z mieszkania emerytowanego policjanta

Pytanie: Mój tata jest emerytowanym policjantem, zamieszkuje od 25 lat w mieszkaniu funkcyjnym wraz z żoną, 10 lat temu bez żadnych wcześniejszych informacji z komendy stołecznej policji mieszkanie...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Mój tata jest emerytowanym policjantem, zamieszkuje od 25 lat w mieszkaniu funkcyjnym wraz z żoną, 10 lat temu bez żadnych wcześniejszych informacji z komendy stołecznej policji mieszkanie zostało kupione przez prywatna osobę tzn. wykupił cześć budynku w wraz z mieszkaniem moich rodziców i posiada tytuł prawny do tegoż domu, w tym roku właściciel wystąpił o eksmisje moich rodziców bez prawa do lokalu zastępczego. Czy , ma prawo wyrzucić moich rodziców na bruk? Czy nadal mój tata jako emerytowany policjant ma prawo do mieszkania funkcyjnego?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 2 ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego,...

Tagi: porady, prawo, prawo mieszkaniowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz