Notowania

porady
03.01.2011 00:00

Zwrot pożyczki a brak określenia terminu zwrotu w umowie

Pytanie: W jakim terminie dłużnik powinien zwrócić pożyczkę w sytuacji, gdy termin zwrotu pożyczki nie został oznaczony w umowie?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jakim terminie dłużnik powinien zwrócić pożyczkę w sytuacji, gdy termin zwrotu pożyczki nie został oznaczony w umowie?

Odpowiedź: W zgodzie z art. 723 k.c. jeżeli termin zwrotu pożyczki nie jest oznaczony, dłużnik obowiązany jest zwrócić pożyczkę w ciągu sześciu tygodni po...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz