Notowania

porady
19.10.2011 00:00

Zmiana zakresu służebności gruntowej

Pytanie: Czy można zmienić zakres służebności gruntowej, w sytuacji powstania ważnej potrzeby gospodarczej po stronie właściciela nieruchomości obciążonej?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy można zmienić zakres służebności gruntowej, w sytuacji powstania ważnej potrzeby gospodarczej po stronie właściciela nieruchomości obciążonej?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 291 Kodeksu cywilnego, jeżeli po ustanowieniu służebności gruntowej powstanie ważna potrzeba gospodarcza, właściciel...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz