Notowania

porady
16.01.2012 00:00

Umowa zawarta przez osobę posiadającą ograniczoną zdolność do czynności prawnych

Pytanie: Czy umowa zawarta przez osobę posiadającą ograniczoną zdolność do czynności prawnych jest ważna?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy umowa zawarta przez osobę posiadającą ograniczoną zdolność do czynności prawnych jest ważna?

Odpowiedź: Kwestię ważności umów zawieranych przez osoby posiadające ograniczoną zdolność do czynności prawnych regulują przezpisy Kodeksu Cywilnego.Art. 14.§...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz