Notowania

porady
22.04.2011 00:00

Samoistne posiadanie w dobrej wierze a wynagrodzenie za korzystanie z rzeczy

Pytanie: Czy samoistny posiadacz w dobrej wierze jest obowiązany do wynagrodzenia za korzystanie z rzeczy nie należącej do niego?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy samoistny posiadacz w dobrej wierze jest obowiązany do wynagrodzenia za korzystanie z rzeczy nie należącej do niego?

Odpowiedź: Następnie – jak stanowi art. 224 § 1 Kodeksu cywilnego - samoistny posiadacz w dobrej wierze nie jest obowiązany do wynagrodzenia...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz