Notowania

porady
19.11.2011 00:00

Rażąca niewdzięczność przeciwko osobie bliskiej darczyńcy

Pytanie: Czy darczyńca może odwołać udzieloną darowiznę, jeżeli obdarowany dopuścił się rażącej niewdzięczności przeciwko osobie bliskiej darczyńcy?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy darczyńca może odwołać udzieloną darowiznę, jeżeli obdarowany dopuścił się rażącej niewdzięczności przeciwko osobie bliskiej darczyńcy?

Odpowiedź: Z użytego w art. 898 par. 1 k.c. zwrotu, że dla odwołania darowizny czyn obdarowanego, kwalifikujący się jako rażąca niewdzięczność,...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz