Notowania

porady
07.01.2009 00:00

Płatność abonamentu dla wyłączonej usługi

Pytanie: Posiadam telefon oraz łącze internetowe (DSL) w X. Zalegałem z abonamentem co poskutkowało blokadą obustronną połączeń telefonicznych oraz wyłączeniem usługi dostępu do internetu. Czy X (jak...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Posiadam telefon oraz łącze internetowe (DSL) w X. Zalegałem z abonamentem co poskutkowało blokadą obustronną połączeń telefonicznych oraz wyłączeniem usługi dostępu do internetu. Czy X (jak też jakikolwiek inny podmiot) może pobierać abonament za usługę której wykonywanie zawiesił z powodu zaległości w abonamencie?

Odpowiedź: Przepisy prawa telekomunikacyjnego regulują kwestię zawieszenia usług w art. 101 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgodnie z tym przepisem przedsiębiorca wyznaczony...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz