Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
22.09.2007 00:00

Majątek spółdzielni

Pytanie: W ustawie Prawo spółdzielcze jest napisane, że majątek spółdzielni jest prywatną własnością członków. Jakie są tego konsekwencje? Jak należy rozumieć stwierdzenie, że majątek spółdzielni jest...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W ustawie Prawo spółdzielcze jest napisane, że majątek spółdzielni jest prywatną własnością członków. Jakie są tego konsekwencje? Jak należy rozumieć stwierdzenie, że majątek spółdzielni jest prywatną własnością członków?

Odpowiedź: Rzeczywiście art. 3 ustawy Prawo spółdzielcze stanowi, iż "majątek spółdzielni jest prywatną własnością jej członków". Przepis ten może jednak wprowadzać...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz