Notowania

Przejdź na
porady
21.12.2011 00:00

Darowizna na rzecz osoby bliskiej

Pytanie: Witam. Chciałbym podarować nieruchomość bliskiej osobie. Czy ta czynność podlegać będzie opodatkowaniu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Witam. Chciałbym podarować nieruchomość bliskiej osobie. Czy ta czynność podlegać będzie opodatkowaniu?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 1 ustawy z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn nabycie przez osoby fizyczne własności rzeczy znajdujących...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz