Notowania

Przejdź na
porady
19.03.2011 00:00

Brak zezwolenia uprawnionego z tytułu autorskich praw majątkowych

Pytanie: Jakie czynności wymienione w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych, nie wymagają zezwolenia uprawnionego z tytułu autorskich praw majątkowych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jakie czynności wymienione w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych, nie wymagają zezwolenia uprawnionego z tytułu autorskich praw majątkowych?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 75 ust. 2 prawa autorskiego, nie wymaga zezwolenia uprawnionego: 1) sporządzenie kopii zapasowej, jeżeli jest to niezbędne do korzystania z...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz