Notowania

porady
13.07.2011 00:00

Brak wymaganej przez kodeks cywilny formy pisemnej czynności prawnej

Pytanie: Jakie skutki pociąga za sobą brak zachowania wymaganej przez przepisy kodeksu cywilnego, formy pisemnej czynności prawnej?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jakie skutki pociąga za sobą brak zachowania wymaganej przez przepisy kodeksu cywilnego, formy pisemnej czynności prawnej?

Odpowiedź: Art. 74. § 1. Zastrzeżenie formy pisemnej bez rygoru nieważności ma ten skutek, że w razie niezachowania zastrzeżonej formy nie jest w sporze dopuszczalny...

Tagi: porady, prawo, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz