Notowania

porady
22.02.2011 00:00

Wybudowanie boiska szkolnego a pozwolenie na budowę

Pytanie: Czy wybudowanie boiska szkolnego wymaga pozwolenia na budowę, o którym mowa w ustawie Prawo budowlane?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy wybudowanie boiska szkolnego wymaga pozwolenia na budowę, o którym mowa w ustawie Prawo budowlane?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 29 ust. 1 pkt 9 Prawa budowlanego budowa boisk szkolnych oraz boisk, kortów tenisowych, bieżni służących do rekreacji nie wymaga pozwolenia...

Tagi: porady, prawo, prawo budowlane
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz