Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
20.06.2006 00:00

Przeniesienie decyzji o warunkach zabudowy

Pytanie: W ubiegłym miesiącu spółka z o.o. nabyła działkę dla której poprzedni właściciel (osoba fizyczna) uzyskał właśnie decyzję o warunkach zabudowy. Czy spółka w celu uzyskania pozwolenia na...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W ubiegłym miesiącu spółka z o.o. nabyła działkę dla której poprzedni właściciel (osoba fizyczna) uzyskał właśnie decyzję o warunkach zabudowy. Czy spółka w celu uzyskania pozwolenia na budowę, może posłużyć się decyzją wystawioną na poprzedniego właściciela (mamy jego zgodę) czy też musi w tym celu wystąpić o przepisanie tej decyzji na spółkę?

Odpowiedź: Tak, spółka powinna zwrócić się o przeniesienie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu na swoją rzecz. Zgodnie z art. 63 ust. 4 ustawy o planowaniu...

Tagi: porady, prawo, prawo budowlane
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz