Notowania

porady
05.04.2011 05:10

nakaz rozbiórki

Pytanie: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał mojemu ojcu w 2001r. nakaz rozbiórki budynku. Budynek dotychczas nie został rozebrany. W 2010r. ojciec dokonał na moją rzecz darowizny...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał mojemu ojcu w 2001r. nakaz rozbiórki budynku. Budynek dotychczas nie został rozebrany. W 2010r. ojciec dokonał na moją rzecz darowizny nieruchomości, na której stoi ww. budynek.Czy wraz z darowizną nieruchomości przeszedł na mnie obowiązek wynikający z nakazu rozbiórki wydanego mojemu ojcu w 2001r. (proszę o wskazanie przepisu) ?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 30 § 4 kodeksu postępowania administracyjnego, w sprawach dotyczących praw zbywalnych lub dziedzicznych w razie zbycia prawa lub śmierci strony...

Tagi: porady, prawo, prawo budowlane
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz