Notowania

porady
08.08.2011 00:00

Montaż kolektorów słonecznych na dachu domu mieszkalnego

Pytanie: Czy montaż kolektorów słonecznych na dachu domu mieszkalnego wymaga zgłoszenia lub pozwolenia na budowę?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy montaż kolektorów słonecznych na dachu domu mieszkalnego wymaga zgłoszenia lub pozwolenia na budowę?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 3 lit. b, roboty budowlane polegające na instalowaniu urządzeń o wysokości powyżej 3 metrów na obiektach budowlanych, wymaga...

Tagi: porady, prawo, prawo budowlane
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz