Notowania

porady
12.12.2011 00:00

Zmiana pozwolenia wodnoprawnego

Pytanie: Czy istnieje możliwość zmiany pozwolenia wodnoprawnego po jego wydaniu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy istnieje możliwość zmiany pozwolenia wodnoprawnego po jego wydaniu?

Odpowiedź: Art. 133 prawa wodnego stanowi podstawę prawną do zmiany w drodze decyzji pozwolenia wodnoprawnego po jego wydaniu, jeśli określony w pozwoleniu sposób korzystania...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz