Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
01.11.2007 00:00

Zapłata w euro między kontrahentami w Polsce

Pytanie: Firma handlowa importuje towary od dostawcy unijnego (Włochy) płacąc w euro. Odsprzedaje te towary polskim odbiorcom. Czy jest możliwość uzyskania od polskiego odbiorcy zapłaty za towar w...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Firma handlowa importuje towary od dostawcy unijnego (Włochy) płacąc w euro. Odsprzedaje te towary polskim odbiorcom. Czy jest możliwość uzyskania od polskiego odbiorcy zapłaty za towar w euro (na konto prowadzone w tej walucie), aby móc zapłacić tą walutą swojemu dostawcy?

Odpowiedź: Zgodnie z§3, 4 oraz 11 rozporządzenia w sprawie ogólnych zezwoleń dewizowych, które mogą znaleźć zastosowanie w przedmiotowej sytuacji, rozliczenia w walutach...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz