Notowania

porady
16.05.2010 00:00

Wymeldowanie

Pytanie: Chciałabym wiedzieć czy osoba będąca właścicielem mieszkanie ma prawo do wymeldowania zameldowanej kilkanaście lat temu osoby na pobyt stały bez jej wyraźnej zgody czy też musi mieć do tego...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Chciałabym wiedzieć czy osoba będąca właścicielem mieszkanie ma prawo do wymeldowania zameldowanej kilkanaście lat temu osoby na pobyt stały bez jej wyraźnej zgody czy też musi mieć do tego upoważnienie osoby, którą chce ze swojego mieszkania wymeldować?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 15 ust. 1. z dnia 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 139 poz. 993 z późn. zm.)...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz