Notowania

Przejdź na
porady
29.03.2012 05:11

Wycinka lasu

Pytanie: Jestem zainteresowany zakupem działki. Za działką był kiedyś teren należący do zakładu przemysłowego i został on rekultywowany. Posadzony został na nim kilka lat temu las. Wedle właściciela...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jestem zainteresowany zakupem działki. Za działką był kiedyś teren należący do zakładu przemysłowego i został on rekultywowany. Posadzony został na nim kilka lat temu las. Wedle właściciela terenu oznacza to, że nikt za działką się nie wybuduje, ponieważ \'jest przepis, że lasu nie można wyciąć przez 50 lat\'. Czy są rzeczywiście są takie ograniczenia ustawowe; jeśli tak, jaka jest ich stabilność; na ile taki przepis można zmienić/zmodyfikować?

Odpowiedź: Przepisy prawne nie określają, że lasu nie można wyciąć przez 50 lat. Być może chodzi o ograniczenia z planu urządzenia lasu.
Stosownie do art. 158 §...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz