Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
19.02.2007 13:41

Ustalanie taryfy za wodę przez gminę

Pytanie: Właścicielem urządzeń wodnych (oczyszczalnia ścieków i studnia wody) jest zakład, którego właścicielem jest skarb państwa. Czy gmina może ustalać stawki za pobór wody i odprowadzanie ścieków...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Właścicielem urządzeń wodnych (oczyszczalnia ścieków i studnia wody) jest zakład, którego właścicielem jest skarb państwa. Czy gmina może ustalać stawki za pobór wody i odprowadzanie ścieków nie będąc właścicielem oczyszczalni ścieków i nie produkuje wody sanitarnej?

Odpowiedź: Na początku należy stwierdzić, że najprawdopodobniej właścicielem oczyszczalni nie jest Skarb Państwa. Art. 1. ustawy o gospodarce komunalnej określa zasady...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz