Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
22.02.2011 00:00

Sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa bez przetargu publicznego

Pytanie: Czy jest możliwa sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa bez przetargu publicznego?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy jest możliwa sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa bez przetargu publicznego?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 37 ust. 1 ustawy o gospodarce nieruchomościami zasadą jest sprzedaż lub oddawanie nieruchomości w użytkowanie wieczyste w drodze przetargu. Wyjątki...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz