Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
13.06.2007 00:00

Rezydent a wizy Schengen

Pytanie: Co sie zmieni dla osób z pobytem czasowym w Polsce w przypadku przystąpienia Polski do układu Schengen? Czy te osoby będą potrzebować wiz do krajów Schengen?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Co sie zmieni dla osób z pobytem czasowym w Polsce w przypadku przystąpienia Polski do układu Schengen? Czy te osoby będą potrzebować wiz do krajów Schengen?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 21 Konwencji z dnia 19 czerwca 1990 r. wykonującej Układ z Schengen (O.JL.2000.239.19) cudzoziemcy będący w posiadaniu zezwolenia na pobyt wydanego...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz