Notowania

porady
23.09.2014 05:11

Przedłużenie terminu związania z ofertą

Pytanie: Jesteśmy uczestnikiem postępowania na podstawie ustawy PZP. Zgodnie ze SIWZ termin związania z ofertą upływa z 30-tym dniem po terminie składania ofert. Na podstawie jakiego zapisu oraz jakie...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jesteśmy uczestnikiem postępowania na podstawie ustawy PZP. Zgodnie ze SIWZ termin związania z ofertą upływa z 30-tym dniem po terminie składania ofert. Na podstawie jakiego zapisu oraz jakie dodatkowe warunki należy spełnić aby wystąpić do Zamawiającego o przedłużenie terminu związania z ofertą. Czy jest możliwe wystąpienie z wnioskiem do Zamawiającego, o przedłużenie terminu związania z ofertą. W jakim przypadku Zamawiający może odmówić przedłużenia terminu związania z ofertą oraz na jakiej podstawie? Czy termin przedłużenia związania z ofertą może być ustalony przez Wykonawcę czy reguluje to ściśle zapis ustawy PZP?

Odpowiedź: Bieg terminu związania ofertą jest uregulowany w art. 85 ustawy prawo zamówień publicznych. Zgodnie z nim Wykonawca jest związany ofertą do upływu terminu...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz