Notowania

porady
27.08.2011 05:10

Odprowadzanie ścieków

Pytanie: W trakcie poszukiwań oferty na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków przedstawiciel producenta powiedział mi, że możliwe jest, iż miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W trakcie poszukiwań oferty na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków przedstawiciel producenta powiedział mi, że możliwe jest, iż miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie przewiduje możliwości budowy przydomowej oczyszczalni ścieków na danym terenie tylko szamba. Wg przedstawiciela - w przyszłości, gdyby na danym terenie przeprowadzona miała być kanalizacja właściciele szamba zmuszeni będą do przyłączenia się do kanalizacji a właściciele oczyszczalni ścieków już nie.Czy to jest prawda i jakie przepisy to regulują?

Odpowiedź: Art. 15 ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków mowa o tym, że przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne jest obowiązane zapewnić...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz