Notowania

porady
18.02.2011 00:00

Odmowa ustalenia warunków zabudowy i zagospodarowania terenu przez organ administracji

Pytanie: Czy organ administracyjny może odmówić ustalenia warunków zabudowy i zagospodarowania terenu, jeżeli zamierzenie objęte wnioskiem nie jest sprzeczne z ustaleniami miejscowego planu...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy organ administracyjny może odmówić ustalenia warunków zabudowy i zagospodarowania terenu, jeżeli zamierzenie objęte wnioskiem nie jest sprzeczne z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego?

Odpowiedź: Plan miejscowy jest na tyle ważnym źródłem prawa, że z mocy art. 43 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym organ administracyjny...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz