Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zniszczone samochody w Krakowie. Są zarzuty dla sprawcy

0
Podziel się:

Wysokość szkód oszacowano na 60 tys. zł - poinformowała rzeczniczka
Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

Zniszczone samochody w Krakowie. Są zarzuty dla sprawcy
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Pijany 26-latek z Krakowa dostał zarzut zniszczenia 44 samochodów - _ Wysokość szkód oszacowano na 60 tys. zł _- poinformowała zeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

Do uszkodzenia samochodów doszło w nocy z soboty na niedzielę w rejonie ulic Brożka i Borsuczej w Krakowie. W samochodach wybito boczne i tylne szyby, porysowano karoserie lub zniszczono lusterka. W niedzielę około godz. 4 nad ranem policja zatrzymała pijanego mężczyznę, podejrzewanego o zniszczenie samochodów.

Na policję zgłaszali się właściciele uszkodzonych samochodów. Ostatecznie ustalono, że zniszczone zostały 44 samochody. Zdaniem prokuratury działanie Piotra J. miało charakter chuligański. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Mężczyzna przyznał się do zarzutów i powiedział, że nie wie, dlaczego to zrobił. Powiedział także, że żałuje tego, co się stało. Jego stan zdrowia w toku postępowania ocenią jeszcze biegli lekarze. Prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny.

Czytaj więcej w Money.pl
Dramatyczny szturm na fabrykę amfetaminy Podczas akcji w wyniku, której zatrzymano dwóch mężczyzn, ranny został policjant - poinformowała KSP.
Bił starsze kobiety kamieniami. Dostanie 3 lata Sprawca najczęściej wybierał schorowane kobiety w podeszłym wieku, poruszające się o kuli.
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)