Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Znamy szefa sztabu wyborczego SLD

0
Podziel się

Kampanią lewicy pokieruje Stanisław Wziątek, obecnie przewodniczący sejmowej komisji obrony narodowej.

Znamy szefa sztabu wyborczego SLD
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDTeLGuZ

Stanisław Wziątek został szefem sztabu wyborczego SLD. Taka decyzja zapadła na posiedzeniu zarządu partii. Szef SLD Grzegorz Napieralski uważa, że Wziątek sprawdził się jako parlamentarzysta, człowiek dialogu i dobry organizator.

- _ Mogliśmy to sprawdzić, kiedy pracuje jako przewodniczący sejmowej komisji, kiedy pracuje na sali plenarnej, kiedy rozmawia nie tylko w środowisku służb mundurowych, ale mogliśmy tego doświadczyć również, gdy był wojewodą _ - wylicza Napieralski. - _ Ja jestem z tej decyzji strasznie zadowolony _ - dodaje.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO:

Stanisław Wziątek powiedział, że bardzo zależy mu na tym, by stworzyć dobry klimat nadchodzącej kampanii.

bDTeLGvb

- _ Ta kampania, która już w tej chwili właściwie się rozpoczęła, pokazuje, ze dwie formacje polityczne będą wzajemnie oskarżać się, będą stosować bardzo niewybredne metody. My chcemy odejść od tej filozofii agresywnej walki _- deklaruje szef sztabu SLD.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI STANISŁAWA WZIĄTKA:

Stanisław Wziątek zasiada w Sejmie od dwóch kadencji. Obecnie przewodniczy sejmowej komisji obrony narodowej. Pracuje także w komisji spraw wewnętrznych i administracji.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/t131974.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;tworzy;listy;biedron;gardias;oleksy,52,0,832820.html) SLD tworzy listy. Biedroń, Gardias, Oleksy? Grzegorz Napieralski w wyborach do Sejmu wystartuje ze Szczecina. Katarzyna Piekarska i Ryszard Kalisz z Warszawy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/7/t136967.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sld;zaprasza;rosatiego;na;listy,58,0,831546.html) SLD zaprasza Rosatiego na listy Ryszard Kalisz uważa, że Sojusz powinien zabiegać o wszystkich ludzi lewicy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t110217.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nie;pojdziemy;wiosna;do;urn;koalicja;nie;chce,194,0,768450.html) Nie pójdziemy wiosną do urn. Koalicja nie chce Grupiński: nie obawiamy się spadku poparcia. PJN i SLD domagają się przyspieszenia.
bDTeLGvC
KOMENTARZE
(0)