Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ziobro pozwany przez doktora Mirosława G.

0
Podziel się:

Proces dotyczy wypowiedzi Ziobry, że już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie.

Ziobro pozwany przez doktora Mirosława G.
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

W kolejnym dniu procesu doktora Mirosława G. przeciwko Zbigniewowi Ziobrze już na początku rozprawy zarządzono 3 i pół godzinną przerwę.

Proces dotyczy wypowiedzi byłego ministra Ziobry, że _ już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie _. Lekarz uznał to za zniesławienie, chce od polityka przeprosin i zadośćuczynienia.

Kardiochirurg nie stawił się w sądzie, przybył natomiast , były minister.

Kilka dni temu jego pełnomocnicy złożyli do akt sprawy pismo procesowe. Okazało się tak obszerne, że sędzia zarządził trzy i pół godziny przerwy, aby pełnomocnik lekarza mógł się z nim zapoznać.

Zbigniew Ziobro powiedział dziennikarzom, że pismo zawiera między innymi dowody na to, że jego wypowiedź została wyrwana z kontekstu. Ziobro podkreśla, że podczas konferencji prasowej, na której padło zaskarżone stwierdzenie, wielokrotnie powtarzał iż mowa jest jedynie o zarzutach, czyli jak wyjaśniał, czynach o które Mirosław G. był jedynie podejrzewany.

Na potwierdzenie swoich słów Ziobro rozdał też dziennikarzom kartki z cytatami z konferencji prasowej.

Na doktorze Mirosławie G. nadal ciążą zarzuty korupcyjne. Sprawa zabójstwa została umorzona przez warszawską prokuraturę.

ZOBACZ TAKŻE:

wiadomości
polityka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)